Láska

23. 09. 2013 | † 30. 09. 2015 | kód autora: 3DD

 Žačela bych tím že, vždy jsem měla v lásce smůlu. Pokaždé jsem se v klukách zklamávala a vždy jsem  dělala ty samé chyby nevím jestli to bylo mnou a nebo jestli jsem si vždy vybrala nespravné kluky...Poprvé jsem se zamilovala když mi bylo 14 vlastně ani nevím jestli se tomu dala říkat láska. Měla jsem dost vzahů. Ono je lepší když poznáváte víc kluků, holek pak víte jaký jsou no a pak až potkáte toho pravého to prostě sami poznáte už od první chvíle. Ale co je to slovo láska? Na to už nikdo nezná odpověď. Vždycky jsem si říkala že MILOVAT ZNAMENÁ TRPĚT! No ale každá láska projde trapením, smutkem, hádkama a vším možným. Ale láska je na druhou stranu krásná!
Vždy je láska ze začátku nejkrásnější a postupem času se z toho všeho stavá samozdřejmost ale to by nemělo, mělo by to být pořád krásny..a pořád jako poprvé ..
Možná si vzpomenete na začátky "chození" s vaším partnerem. Byli jste zamilovaní a celí nervózní z toho, až ho uvidíte. Měli jste nepříjemný pocit kolem žaludku a zároveň jste se nemohli dočkat. Pak přišel a vy jste měli oči jenom pro něj, všechno kolem zmizelo. Byli jste pyšní, že si vybral právě vás. Když jste se neviděli, byly to ty nejdelší chvíle ve vašem životě.
Láska jako chemická reakce. Pokaždé to začína stejně.
Najednou jí-ho vidíte zaujme vás a nemůžete na něj přestat myslet při každém setkáni s evám rozbuší srdce. Čekáte a promítáte si myšlenky.Když už jí-ho sbalíte začnete se trápit. Když jí-ho nevidíte, nemůžete spát, jíst a ani se soustředit. Ale jak jste sním všechno se jakoby mavnutím kouzelného proutku změní. Najednou s eničeho nebojíte. Je vám krásně a všechny starosti hodíte za hlavu a taky si přejete zastavit čas. Tohle je LÁSKA! 
Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky laska-vztahy

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.